Vides reklāma ir lielisks veids kā ne tikai reklamēt konkrētas preces un savu uzņēmumu, bet arī reprezentēt zīmola identitāti. Šis reklāmas veids ir diezgan elastīgs, jo piesaistīs ne tikai esošos klientus, bet arī potenciālos, kā arī jaunus biznesa partnerus. Vides reklāmu iespējams uzstādīt praktiski jebkur; turklāt, tā ir pieejama neskaitāmos veidos un variācijās.

Vides reklāmas veidi

Plāksnes

Plāksnes ir diezgan specifisks vides reklāmas paveids. Parasti, ja domājam par vides reklāmu, neieslīgstot specifiskās detaļās, mēs, visticamāk, iedomājamies par reklāmas stendiem – ceļu malās, pieturās, kā arī uzlīmēm uz transportlīdzekļiem. Taču par reprezentatīvajām plāksnītēm parasti amatieru uzņēmumi nemaz neaizdomājas, jo objekta funkcijas, lielākoties, neatbilst standarta kritērijiem.

Visbiežākie plākšņu izmantošanas mērķi ir vai nu tehniskās, iespējams, navigācijas norādes, vai arī zīmola reprezentatīvās funkcijas. Šajā gadījumā plāksnes strādā kā sava veida vides vizītkarte. Tātad, plāksnīšu funkcija ir svarīga ne tikai klientu piesaistei un noturēšanai, bet arī biznesa partneru un potenciālo darbinieku piesaistei.

Pieejamie materiāli

Mūsdienās plāksnes iespējams izgatavot no visdažādākajiem materiāliem, atkarībā no to mērķa, kalpošanas ilguma un citām detaļām. Populārākie pieejamie materiāli ir šādi:

 • Stikls
 • Organiskais stikls
 • Metāls
 • Koks
 • Plastikāts
 • PVC
 • Polikarbonāts u. c.

Protams, ja Jums ir specifiska vēlme arī materiālu ziņā, mēs parūpēsimies par tās izpildi iespēju robežās.

Dizaina izveide

Plāksnīšu dizainu rada profesionāli dizaineri, parūpējoties, lai tas būtu vizuāli saistošs, ar stratēģiski gudru ziņojumu un atbilstu konkrētajai situācijai un mērķiem. To uz plāksnītes iespējams izstrādāt gan ar printēšanu, gan gravēšanu, gan līmplēves palīdzību. Plāksnīti iespējams arī laminēt, lai dizaina noturība būtu vēl ilgāka.

Sazinieties ar "APLĪMĒŠANA.LV" speciālistiem, un mēs izstrādāsim plāksni Jūsu uzņēmumam, izvēloties piemērotākos materiālus un labākos dizaina risinājumus!

Norādes

Norādes varētu šķist kā absolūts sīkums, taču pat neskaidra atrašanās vieta un grūti saprotamas zīmes spēj aizbaidīt klientu, radot nekārtīgu priekšstatu. Protams, norādes tiek izmantotas arī akciju reklamēšanai, lai arī, lielākoties, šie objekti palīdz orientēties gan klientiem, gan darbiniekiem.

Materiāli

Norādes iespējams izgatavot uz visdažādākajiem materiāliem, paļaujoties uz klienta vēlmēm un prasībām, sākot jau no koka un plastikāta, līdz pat kompozītmateriāla. Dizainu iespējams gan drukāt uz materiāla, gan izmantot līmplēvi. Mēs izmantojam tikai kvalitatīvākās un ilgnoturīgākās līmplēves – 3M un MACTAC ražojumus -, tādēļ par lobīšanos un krāsas izbalēšanu nav jāuztraucas.

Norāžu sistēmas

Protams, lai arī norāžu sistēmas vizuālais aspekts ir ļoti svarīgs, atsevišķos gadījumos specifiski izstrādāts dizains nemaz nav vajadzīgs. Mēs piedāvājam šādas norāžu sistēmas:

 • Biroju sistēmas
 • Navigācijas norādes
 • Ieeju/izeju izkārtnes
 • Drošības norāžu sistēmas

Tādām norādēm kā, piemēram, drošības sistēmām, galvenais faktors ir vienkāršība un ātri, viegli uztverams ziņojums. Mūsu komanda parūpēsies, lai Jūs saņemtu labāko gala rezultātu, neatkarīgi no situācijas.

Stendi

Reklāmas stendi, lielākoties, ir objekti, kas pirmie ienāk prātā, izdzirdot vārdus "vides reklāma". Klasisks un pārbaudīts veids kā reklamēt savu uzņēmumu, jaunākās preces un akcijas. Turklāt, reklāmas stendu izmantošana viennozīmīgi atmaksājas pasākumu laikā, veikalos un dažādās nestandarta situācijās. Reklāmas stendi ir viens no vispārīgākajiem prezentēšanas veidiem.

Reklāmas stendu veidi

Mūsdienās pieejams plašs klāsts reklāmas stendu veidu katrai situācijai:

 • X-Banner, L-Banner
 • Pop Up
 • Hop Up
 • Roll Up
 • Foto sienas
 • Galdiņi utt.

Katrs stenda tips būs piemērotāks citai situācijai, telpai un pat dizainam. Tāpat tie ir pieejami dažādos izmēros un formās, lai gan tieši formu izvēle ir diezgan ierobežota; lielākā uzmanība šajā gadījumā tiks pievērsta pašam dizainam. Mūsdienās lielākā daļa reklāmas stendu ir mobili, respektīvi – lietojami atkārtoti un viegli pārvadājami un uzstādāmi saliekamo konstrukciju dēļ.

Izvēlaties profesionāļus

Iegādājoties reklāmas stendu, svarīgs ir ne tikai tā veids un atbilstība mērķim, bet arī izvēlētais dizains un tā attēlojums uz objekta. Izvēloties profesionāļus, Jūs varēsiet būt droši, ka reklāmas stends atbildīs Jūsu vēlmēm, un Jūs saņemsiet visu nepieciešamo informāciju par stenda uzglabāšanu un pārvadāšanu.

"APLĪMĒŠANA.LV" komanda palīdzēs Jums izvēlēties piemērotāko reklāmas stenda veidu, savukārt, mūsu profesionālie dizaineri palīdzēs radīt precīzas dizaina skices, lai noformējums izskatītos labi ne tikai uz papīra, bet arī uz izvēlētā stenda.

Reklāmas baneri

Reklāmas baneri tiek, lielākoties, izvietoti reklāmas stendos. Lai arī parasti baneri tiek veidoti reklāmas stendu izveidē, var rasties gadījumi, kad nepieciešama baneru nomaiņa – reklāmas novecošana, jauna ziņojuma nepieciešamība, kā arī tehniskās kļūdas vai banera nonēsāšanās.

Banera izgatavošanā galvenais aspekts viennozīmīgi ir tieši dizains. Krāsas, kompozīcija, tekstūras un ziņojuma veiksmīga nodošana mērķauditorijai – par to jāparūpējas dizaineriem un stratēģiem, lai reklāma vai zīmola reprezentācija būtu izdevusies un nestu panākumus.

Izvēlaties profesionāļus

"APLĪMĒŠANA.LV" komandā strādā profesionāli dizaineri, kuri spēs radīt Jums piemērotākos dizainus, kas spēs uzrunāt gan klientus, gan potenciālos partnerus un darbiniekus. Sazinieties ar mums, lai iegūtu informāciju par pasūtījuma detaļām!

Būvtāfeles

Būvtāfeles paredzētas tikai vienam mērķim – lai sniegtu informāciju par būvniecības darbiem un/vai paredzētās būves detaļām. Pieejamas dažāda tipa un izmēra būvtāfeles, arī specifiskiem gadījumiem. Lai arī dizaini nav tik svarīgi kā cita tipa vides reklāmām un objektiem, tie tomēr spēlē kaut minimālu lomu objekta izveidē – pat vienkāršība un īstā krāsu gamma var darīt brīnumus. Mēs izgatavojam:

 • Standarta būvtāfeles
 • Darba aizsardzības būvtāfeles
 • Ugunsdrošības būvtāfeles
 • ES vai valsts fondu darbu būvtāfeles

Sazinieties ar "APLĪMĒŠANA.LV" komandas speciālistiem un pastāstiet par savu projektu – mēs Jums piemeklēsim labāko risinājumu, balstoties uz situāciju!

Paveiktie darbi

Pilns process

Dizains

Izstrādājot vides reklāmu viens no svarīgākajiem soļiem viennozīmīgi ir dizaina radīšana. Varbūt izklausās vienkārši – izstrādāt dizainu, tas taču nozīmē radīt glītu noformējumu, kas reprezentēs uzņēmumu vai produktu. Taču šis process ir daudz sarežģītāks. Izstrādājot veiksmīgu dizainu, jādomā par šādiem aspektiem:

 • Krāsu gamma, dominējošie toņi
 • Tekstūras un to salikumi
 • Materiāli
 • Kompozīcija
 • Mākslinieciskie elementi
 • Ziņojuma iekļaušana
 • Specifiskas efektu detaļas
 • Mērķauditorijas piesaistīšana
 • Dizaina atbilstība situācija
 • Reklāmas objekta atrašanās vieta

Mūsu komandā strādā profesionāli dizaineri, kas pārvērtīs Jūsu idejas un stratēģiskos elementus gatava dizaina skicēs. Uzticiet darbu speciālistiem, un gala rezultāts būs kvalitatīvs un efektīvs ilgtermiņā.

Būvvaldes saskaņošana

Faktors, kas parasti noslāpē vēlmi uzstādīt reklāmas objektu, ir būvvaldes saskaņošanas process. Lai arī pats pakalpojums nemaz nav tik sarežģīts, dokumentācijas nokārtošana prasa sava veida zināšanas. Nepieciešamas ne tikai dizaina skices un apraksti, bet arī vides īpašnieka atļauja un aizpildīta pakalpojuma veidlapa.

Protams, jāpārliecinās arī par visu sniegto normatīvu atbilstību plānotajam objektam. Būvvaldes saskaņošana jāveic pirms projekta izstrādes, kamēr vēl ir iespējams mainīt detaļas, kas varētu neatbilst kādam no nosacījumiem.

"APLĪMĒŠANA.LV" klientiem par būvvaldes saskaņošanas darbiem nav jāsatraucas. Mēs paši veicam reklāmas objekta izvietošanas saskaņošanu ar būvvaldi, kā arī nokārtojam nepieciešamo dokumentāciju pilnvērtīgam iesniegumam. Samaksa par būvvaldes pakalpojumiem tiek automātiski iekļauta mūsu kompānijas pakalpojuma cenā.

Izstrāde

Pēc būvvaldes atļaujas saņemšanas var ķerties klāt izstrādes procesam. Šajā solī detaļas vai tehniskās nianses vairs netiek mainītas – būvvaldes saskaņošanas procesā tiek iesniegtas arī detaļas un apraksts par objekta dizainu un izstrādi, tādēļ tam jāatbilst sākotnējam plānam. Izstrādes process tiek veikts monotoni, izpildot iepriekš izstrādāto plānu – šī soļa izpilde paliek mūsu ziņā.

Izstrādes ilgums krasi atšķiras ne tikai atkarībā no vides reklāmas tipa (reklāmas stends, plāksne, banera maiņa utt.), bet arī no materiālu izvēles un dizaina komplicētības. Dizaina niansēs ietilpst arī tādas detaļas kā tekstūras izvēle, tādēļ izstrādes process ir kaut nedaudz atšķirīgs katram gadījumam. Tāpat arī ilgumu ietekmē laminēšanas process, ja tāds ir izvēlēts.

Par izstrādes etapu Jums nav jāraizējas – "APLĪMĒŠANA.LV" komanda parūpēsies, lai gala rezultāts precīzi atbilstu izstrādātajam plānam, gan tehniskajā un funkcionālajā, gan dizaina ziņā.

Uzstādīšana

Vides reklāmas izveides pakalpojums nav beidzies pirms uzstādīšanas procesa. Protams, gan sarežģītības pakāpe, gan uzstādīšanas ilgums ir atkarīgs no izvēlētā objekta un tā īpatnībām – lieluma, materiāla, kā arī, protams – uzstādīšanas vietas.

Mēs strādājam visdažādākajos apstākļos un piedāvājam uzstādīt vides reklāmu jebkāda tipa vidē – strādājam arī augstumā. Veicam arī sarežģītus montāžas un, ja nepieciešams, vecā objekta demontāžas darbus. Izvēloties "APLĪMĒŠANA.LV" kompānijas pakalpojumus, Jūs varēsiet būt droši, ka darbi tiks veikti ne vien ātri, bet arī maksimāli kvalitatīvi, ņemot vērā Jūsu prasības un idejas.

Kopšana

Vides reklāma ir ārkārtīgi plašs jēdziens – tajā ietilpst gan reklāmas stendi, mobilie reklāmas stendi un baneri, gan gaismas reklāmas objekti, plāksnes u. c. Protams, katrs objekts ir unikāls, gan pēc idejas reprezentācijas principiem, gan pēc izvēlēto materiālu salikuma, tādēļ arī kopšanas nianses atšķirsies.

Izstrādājot jebkāda veida vides reklāmas projektu, neatkarīgi, vai tas būtu reklāmas stends, plāksnīte vai gaismas kaste, mēs Jums sniegsim detalizētu aprakstu par atbilstošu objekta kopšanu, lai tā ekspluatācija būtu ilga un veiksmīga. Protams, interneta vidē atrodami visdažādākie padomi un līdzekļi objektu kopšanai, taču katra situācija ir unikāla – paļaujaties uz "APLĪMĒŠANA.LV" komandu.

Dizains

Runājot par jebkurām mārketinga darbībām un zīmola identitātes radīšanu un reprezentāciju kopumā, dizains noteikti ir neatņemama sastāvdaļa – vairumā gadījumu tas var būt pat noteicošais faktors intereses izraisīšanā, respektīvi – jaunu klientu, biznesa partneru un pat labu darbinieku piesaistē.

Tomēr izstrādāt zīmola idejai un "rakstura iezīmēm" atbilstošu dizainu nemaz nav tik vienkārši, kā varētu izklausīties. Vizuālais noformējums prasa rūpīgi radītu, precīzu idejas atspoguļojumu ar gatavām vissīkākajām detaļām. Jādomā ne tikai par tādiem aspektiem kā krāsu, tekstūru salikumi un idejas attēlojums, bet arī zīmola darbības lauciņa atbilstība dizaina psiholoģiskajām funkcijām. Turklāt, neveiksmīgs dizains var sabojāt visu pirmo iespaidu, aizbiedējot krietnu masu klientu.

"APLĪMĒŠANA.LV" komandā strādā profesionāli dizaineri ar plašu pieredzi visdažādāko dizainu izveidē. Ja Jums ir ideja, taču trūkst precīzi izstrādātas skices, kas veiksmīgi reprezentētu uzņēmumu un tā raksturlielumus, mūsu speciālisti palīdzēs Jums nonākt pie gatava gala produkta, kas gan atbildīs Jūsu prasībām, gan būs stratēģiski izstrādāts atbilstoši situācijai.

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik izmaksā vides reklāmas izgatavošana?

Vides reklāma ir ārkārtīgi plašs jēdziens. Tas sevī ietver visdažādākos objektus, sākot no reklāmas stendiem un baneriem, un beidzot ar gaismas reklāmu, plāksnītēm un informatīvajām norādēm, tādēļ vienu vienotu cenu, protams, noteikt nav iespējams. Galu galā – būtu tikai negodīgi prasīt vienādu samaksu par kompozītmateriāla gaismas kasti un plastikāta durvju plāksnīti, apstrādātu ar līmplēvi.

Lai iegūtu detaļas un precīzas izmaksas par Jūsu izvēlēto projektu, sazinieties ar mūsu speciālistiem. Mēs atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem, kā arī sniegsim detalizētu informāciju par pasūtīto objektu, balstoties uz tieši Jūsu gadījumu.