Izstrādes process

Dizains ▼

Gaismas kastes ir viens no unikālākajiem un radošākajiem veidiem, kā ne tikai atsvaidzināt interjeru, piešķirot tam modernu "odziņu", bet arī reklamēt un reprezentēt savu uzņēmumu. Šiem objektiem ir vairākas priekšrocības – ne tikai gaismas reklāma izskatīsies inovatīvi un ilgi kalpos, bet arī būs redzama visu diennakti un izmaksās salīdzinoši lēti, skatoties uz ilgtermiņa ietaupījumu.

Gaismas reklāmas veidi

Gaismas objektus var iedalīt dažādos veidos pēc dažādām kategorijām. Mēs piedāvājam divus reklāmas tipus:

 • Gaismas kastes
 • Gaismas burti

Savukārt, pēc to funkcionalitātes iespējām objekti iedalāmi vairākos veidos:

 • Telpiskie objekti
 • Izgaismotu sānu objekti
 • Izgaismotas priekšējās virsmas objekti
 • Izgaismotas aizmugurējās virsmas objekti
 • Specifiski gaismas objekti
 • Objekti, kas projicē attēlu uz sienas

Gaismas objektus iespējams izvietot gan ārpusē, kā vides reklāmu, gan iekšpusē, kā zīmola reprezentācijas vai interjera dizaina objektu.

Dizaina izstrāde

Pasūtot gaismas objektu, neatkarīgi, vai tā būtu gaismas kaste vai gaismas burti, nepieciešams konkrēts dizains, pēc kura vadīties. Mēs pieņemam arī jau gatavas dizaina skices, taču, ja noformējums pagaidām eksistē tikai idejas formā, esam gatavi izstrādāt dizainu pēc Jūsu vēlmēm un prasībām, ņemot vērā arī tehniskos un funkcionālos apstākļus.

"APLĪMĒŠANA.LV" komandā strādā profesionāli dizaineri, kuri spēj paveikt darbu ātri un kvalitatīvi, palīdzot radīt tieši Jums un Jūsu kompānijai atbilstošu dizainu.

Būvvaldes saskaņošana ▼

Lai izvietotu gaismas reklāmu, procesu nepieciešams saskaņot ar būvvaldi. Tiek prasīti vairāki soļi un nosacījumu ievērošana, lai saņemtu atļauju izvietot gaismas kastes vai burtus. Šis process prasa ne tikai papildus laiku, bet arī izdevumus un darba ieguldījumu. "APLĪMĒŠANA.LV" kompānija gaismas reklāmas izvietošanas pakalpojuma ietvaros veic arī darbības saskaņošanu būvvaldē.

Lai iesniegtu pieprasījumu par atļaujas saņemšanu gaismas reklāmas objekta izvietošanai, nepieciešamas zināšanas par:

 • Pieprasījuma iesniegšanas procesu
 • Normatīvajiem aktiem
 • Nepieciešamajiem dokumentiem un veidlapām
 • Pakalpojuma izmaksām
 • Objekta stāvokļa prasībām

Izvēloties "APLĪMĒŠANA.LV" pakalpojumus, Jums nebūs jāuztraucas par būvvaldes atļaujas iegūšanu, jo mūsu kompānija pati parūpēsies par saskaņošanas procesu. Būvvaldes saskaņošanas process aizņem 7-10 dienas, atkarībā no izvietošanas vides īpatnībām un normatīvajiem aktiem, kas attiecināmi uz individuālo gadījumu. Savukārt, procesa izmaksas tiks automātiski iekļautas mūsu kompānijas gaismas reklāmas pakalpojumos.

Izstrāde ▼

Pēc dizaina izstrādes un būvvaldes saskaņošanas procesa, projekts ir gatavs realizēšanai. Kopējais pakalpojuma laiks, protams, ir atkarīgs no izvēlētajiem objekta materiāliem, formas, dizaina detaļām, kā arī izmēra un izvietošanas vietas.

Gaismas kastes

Gaismas kastes var tikt izgatavotas ne tikai dažādos dizainos, bet arī no dažādiem materiāliem. Parasti materiālu un konstrukcijas tipa izvēle ir atkarīga no objekta dizaina īpatnībām – atsevišķi materiāli ar dažādiem dizainiem var korelēt labāk, kā citi.

Alumīnija gaismas kastes

Šāda tipa gaismas kastes visbiežāk tiek izmantotas standarta gadījumiem, kad dizains pēc formas atbilst klasiskajiem parametriem. Šajos gadījumos visbiežāk tiek izmantotas alumīnija konstrukcijas, virsmai izmantojot parasto vai, vairumā gadījumu – organisko stiklu. Alumīnija gaismas kastes viennozīmīgi tiks izgatavotas visātrāk, un prasīs vismazāko piepūli.

Plastikāta gaismas kastes

Gadījumos, kad dizains paredz neregulāras formas, mazāku kastes izmēru un specifisku apgaismojumu, bieži vien izstrādes procesā tiek izmantots plastikāts, sajaukumā ar metāla konstrukcijām. Apaļas, liektas formas, abpusējs apgaismojums un noformējums, kas prasa īpašu uzmanību – šādās situācijās plastikāta gaismas kastes būs īstais risinājums.

Banera gaismas kastes

Lai arī nestandarta formām bieži izmanto plastikāta gaismas kastes, šis materiāls drīzāk paredzēts neliela izmēra objektiem. Savukārt, ja kastes izmērs ir salīdzinoši liels, taču forma ir sarežģīti izstrādājama, nestandarta, tiek izmantotas banera gaismas kastes. To konstrukcija ir daudz sarežģītāka, jo sastāv no metāla konstrukcijām, alumīnija un banera.

Kompozītmateriāla gaismas kastes

Papildus citiem materiāliem, šajā gadījumā tiek izmantots kompozītmateriāls. Tas tiek uzskatīts par vismodernāko risinājumu, kā arī lepojas ar augstu energoefektivitāti. Kompozītmateriāla gaismas kastes izgatavot, protams, ir sarežģītāk, taču rezultāts ir tā vērts – augstas kvalitātes reklāma ar augstu energoefektivitāti un īpašu noturību ikvienos laika apstākļos.

Gaismas burti

Gaismas burtu izgatavošana ir daudz sarežģītāka, attiecībā pret gaismas kastēm, taču tiek uzskatītāka arī par prestižāku un modernāku risinājumu. Lai arī šos objektus var iedalīt pēc materiāliem un to īpašībām, gaismas burtu izvēlē svarīgākā ir izvēlētā gaismas funkcionalitāte:

 • Telpiskie burti
 • Izgaismotu sānu burti
 • Izgaismotas priekšējās virsmas burti
 • Izgaismotas aizmugurējās virsmas burti
 • Specifiskas gaismas burti
 • Burti, kas projicē attēlu uz sienas

Uzstādīšana ▼

Pēdējais solis gaismas reklāmas objekta izstrādes procesā, protams, ir uzstādīšana. Taču arī šis ir svarīgs un sarežģīts process, kas nav paredzēts amatieriem. Izvēloties "APLĪMĒŠANA.LV" kompānijas pakalpojumus, Jums nebūs jāuztraucas ne par vienu detaļu vai sīkumu. Mūsu komanda parūpēsies par ikvienu procesa soli – darbs nav pabeigts, kamēr gatavais produkts nav uzstādīts un mēs neesam saņēmuši Jūsu apstiprinājumu.

Paveiktie darbi

Kopšana

Ikviena gaismas reklāmas objekta veiksmīga uzturēšana ilgtermiņā prasa atbilstošu kopšanu, taču šis process sākas jau pirms objekta uzstādīšanas. Sākotnēji, jāpārliecinās, ka izvēlētais gaismas objekts būs atbilstošs Jūsu mērķiem un videi, kādā tas atradīsies. Šie faktori ir svarīgi jau pirms reklāmas izstrādes – jāņem vērā izvēlētie materiāli un objekta izstrādes īpatnības.

Lai arī interneta vietnēs, lielākoties, iespējams atrast dažādus padomus gaismas objektu kopšanai, to īpatnības var atšķirties atkarībā no objekta materiāla un citiem faktoriem. "APLĪMĒŠANA.LV" komanda pēc objekta izstrādāšanas un izvietošanas sniegs Jums visas nepieciešamās konsultācijas un detalizētu kopšanas aprakstu, lai objekti kalpotu ilgi un neradītu nepatīkamus pārsteigumus.

Dizains

Zīmola vai vienkārši savas personības reprezentācija, protams, ir ārkārtīgi svarīga lieta. Dizains ir lielisks veids, kā padarīt reprezentāciju pilnīgu, unikālu un interesantu. Gaismas objekti piešķir izvēlētajam dizainam modernu un inovatīvu nokrāsu, piesaistot apkārtējo uzmanību; neatkarīgi, vai tie paredzēti komerciāliem mērķiem vai savas mājvietas interjera papildināšanai.

Izvēloties atbilstošu gaismas objektu dizainu, jādomā par visdažādākajiem faktoriem:

 • Krāsu gamma, toņi
 • Tekstūra
 • Kompozīcija
 • Mākslinieciskie līdzekļi
 • Dizaina elementu salikums
 • Formu un izmēra izvēle
 • Apkārtējo faktoru ietekme
 • Materiāla atbilstība
 • Dizaina mērķis
 • Apgaismojuma īpatnības
 • Ilūziju veidošana

Šie ir tikai daži no aspektiem, kuri jāapsver, radot gaismas objektu dizainu. Liela daļa lēmumu prasa specifiskas zināšanas un pamatīgu pieredzi objektu izgatavošanā, jo, iespējams, nezinātāja izvēlētās detaļas savā starpā nekorelēs un pat radīs dažādas nepatīkamas problēmas. Mūsu komandā strādājošie dizaineri sniegs Jums detalizētas konsultācijas par pilnīgu dizaina izstrādi, kā arī, protams, radīs gatavas skices pēc Jūsu vēlmēm un idejām.

Izvēlaties profesionāļus

Jebkura nozare un darbs prasa atšķirīgas teorētiskās zināšanas un plašu pieredzi dažāda tipa situācijās. Izvēloties "APLĪMĒŠANA.LV" kompānijas pakalpojumus, Jums būs iespēja strādāt ar sertificētiem speciālistiem, kuri palīdzēs īstenot Jūsu idejas tā, lai tās būtu kvalitatīvas un kalpotu ilgi, neradot problēmas. Mēs parūpēsimies, lai gala rezultāts atbilstu ikvienam nepieciešamajam aspektam – gan tehniskajām un funkcionālajām, gan ilgnoturības un dizaina prasībām.

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik izmaksā gaismas kaste? ▼

Gaismas kastes un burtus iespējams izgatavot visdažādākajos veidos, materiālos, formās un dizainos. To īpatnības un detaļas arī ietekmē gala samaksu. Kopējo cenu sastāda šādi faktori:

 • Izvēlētais gaismas reklāmas veids
 • Gaismas reklāmas materiālu izvēle
 • Izvēlētais dizains
 • Krāsu, tekstūru salikumi
 • Gaismas reklāmas forma un lielums
 • Reklāmas izvietošanas vieta
 • Būvvaldes saskaņošanas izmaksas

Tikai apvienojot visus aspektus, var iegūt galējo cenu izvēlētajai gaismas reklāmai – variācijas var būt ļoti plašas. Ja vēlaties noskaidrot izmaksas savai reklāmai, sazinieties ar "APLĪMĒŠANA.LV" kompānijas speciālistiem – mēs aprēķināsim cenu pēc iepriekšminētajiem faktoriem un individuālām detaļām, kā arī sniegsim nepieciešamos ieteikumus un atbildes uz jautājumiem.

Cik ilgi gaismas kaste kalpos? ▼

Gaismas kastes kalpošanas ilgums, protams, atkarīgs no tādiem faktoriem kā gaismas reklāmas veids, izmantotie materiāli, uzstādīšanas vide utt. Piemēram, inovatīvāko un dārgāko materiālu kalpošanas ilgums noteikti būs ilgāks par visprastāko materiālu gaismas kastēm.

Garantija, kas tiek dota gaismas reklāmas produkcijai, sākas no 2 gadiem, sasniedzot 5 un pat vairāk gadus, taču tas ir atkarīgs gan no iepriekšminētajiem faktoriem, gan no individuālām īpatnībām un atbilstošas kopšanas. Lai iegūtu detalizētu informāciju gan par produkta kalpošanas ilgumu, gan par doto garantiju, gan arī kopšanas procesu un labākajiem līdzekļiem, sazinieties ar mūsu komandu – mēs atbildēsim uz visiem jautājumiem.

Kā kopt gaismas kasti? ▼

Gluži tāpat kā jebkuram produktam, arī gaismas reklāmas objektiem nepieciešama atbilstoša kopšana, lai kalpošanas ilgums sakristu ar sniegto garantijas laiku un pat to pārspētu. Taču gaismas kastes un burti tiek ražoti no visdažādākajiem materiāliem, sākot jau no plastikāta un alumīnija, un beidzot ar, piemēram, kompozītmateriālu.

Protams, gaismas reklāmas kopšanai iespējams iegādāties dažādus līdzekļus, taču, lai spētu objektīvi atbildēt uz jautājumu, sākotnēji jānoskaidro, par kāda tipa, detaļu gaismas kasti iet runa, jo atsevišķos gadījumos, piemēram, ja iet runa par plastikāta objektiem, pietiks ar parasto stikla mazgāšanas līdzekli. Taču pat lupatiņas/sūkļu veids ir svarīgs. Sazinieties ar mums, un mēs sniegsim detalizētu informāciju par objektu kopšanu!