Pakalpojuma veidi

Komerctelpu skatlogu
aplīmēšanaKādēļ veikt komerctelpu skatlogu aplīmēšanu?

Komerctelpu skatlogu aplīmēšanai piemīt daudz priekšrocību, turklāt, šis pakalpojums noder visdažādākajiem mērķiem, visdažādāko ideju īstenošanā:

 1. Īpaša piedāvājuma reklamēšana – neatkarīgi, vai tā ir akcija cenai, konkurss vai kāds cits īpašs piedāvājums, atbilstoša uzlīme uz skatloga pievērsīs ne tikai pastāvīgo klientu, bet arī potenciālo pircēju uzmanību.
 2. Informatīva satura attēlošana – ar skatlogu aplīmēšanas palīdzību Jūs varat ne tikai pastāstīt par uzņēmumu, bet arī pasniegt to vizuāli patīkamā, saistošā veidā, radot pozitīvu zīmola tēlu.
 3. Dizaina izveidošana – aplīmējot skatlogu, Jūs varat radīt visdažādākos dizainus zīmolam atbilstošā stilā, izvēloties arī tekstūru. Pozitīvs vizuālais tēls ne tikai piesaista klientus, bet arī spēs ieinteresēt potenciālos darbiniekus, radot patīkamu darba vidi.

Lai arī kāds būtu Jūsu mērķis un vēlmes, "APLĪMĒŠANA.LV" komanda piedāvā izveidot visdažādāko stilu uzlīmes Jūsu komerctelpu skatlogiem. Pie mums strādā tikai labākie speciālisti, tādēļ darbs vienmēr tiks paveikts maksimāli kvalitatīvi un operatīvi. Mēs parūpēsimies, lai gala rezultāts būtu ne tikai vizuāli pievilcīgs un atbilstošs Jūsu vēlmēm un prasībām, bet arī ilgi kalpotu, neatkarīgi no klimatiskajiem apstākļiem.

Dzīvojamo ēku logu
aplīmēšanaKādēļ izvēlēties dzīvojamo telpu skatlogu aplīmēšanu?

Mājas ir vispersonīgākā vide, kuras atmosfērai un stilam būtu jāatbilst tieši īpašnieka vēlmēm un izjūtām. Protams, lai arī praktiskie un funkcionālie aspekti ir ļoti svarīgi, mājīgumu un omulību, to īpašās atmosfēras sajūtu nodrošina tieši dizains un iekārtojuma stils, tādēļ nozīmīga ir katra detaļa un nianse.

Skatlogu aplīmēšana ir lielisks veids, kā ne tikai izmainīt interjeru, bet arī to papildināt un padarīt personiskāku. Uzlīmju klāsts ir neierobežots – mūsu komanda izgatavos dizainu tieši pēc Jūsu vēlmēm, tādēļ katrs gala rezultāts ir unikāls un īpašs. Savukārt, ja šaubieties par dizaina detaļām vai tekstūru un toņu izvēli, mūsu speciālisti palīdzēs nonākt pie kopsaucēja un izstrādāt precīzu dizaina skici.

Paveiktie darbi

Izvēlaties profesionāļus

"APLĪMĒŠANA.LV" komandai ir ilga pieredze uzlīmju nozarē, tādēļ mēs darbu spēsim paveikt ne tikai pēc kvalitātes standartiem, bet arī operatīvi, nodrošinot ilgtermiņa ekspluatāciju. Piesakies uz konsultāciju pie mūsu profesionāļiem, un mēs ne tikai īstenosim ikvienu dizaina ideju, bet arī palīdzēsim izvēlēties piemērotākās nianses un radīt apburošu gala rezultātu!

Plēves tipi

Lai pakalpojuma rezultāts būtu ne tikai iepriecinošs, bet arī praktiski izturīgs ilgtermiņa ekspluatācijā, nepieciešams rūpīgi izvēlēties labākos produktus; šajā gadījumā – līmplēvi. Mūsu kompānija strādā tikai ar augstākās kvalitātes plēvēm, kuras ir plaši iecienītas industrijā – 3M un MACTAC zīmolu līmplēvēm.

Plēves iespējams iedalīt arī pēc to dizainiem:

 • Glancēta – visklasiskākais uzlīmes tips ir glancēta plēve, kas, apvienojot ar interesantu dizainu būs vienkāršs, bet gaumīgs interjera papildinājums.
 • Matēta – matēti materiāli popularitāti ieguva pirms dažiem gadiem, padarot dizainu izsmalcinātu un atšķirīgu.
 • Hologrāfiska – viens no šodienas populārākajiem trendiem ir hologrāfiska tipa materiāls – drosmīga izvēle pēc modes principiem.
 • Metāliska – lai arī populārākās krāsu kombinācijas ir zelta un sudraba toņi, metāliska tekstūra piestāvēs arī citām krāsām.
 • Fluorescējoša – šāda tipa uzlīmes būs košas un piesaistošas, kombinējamas gan ar pamatkrāsām, gan ar dažādiem citiem toņiem.
 • Atstarojoša – bieži izmantota arī praktiskiem nolūkiem.
 • Puscaurspīdīga – ja vēlaties kaut ko ne pārāk uzkrītošu, vai arī vienkārši negribat pazaudēt dienasgaismas padevi, aplīmēšanā iespējams izmantot arī puscaurspīdīgu plēvi.
 • Variējoša – uzlīmes iespējams veidot no dažādām tekstūru un krāsu variācijām, radot savu unikālo dizaina veidu.

Neriskējat cenas dēļ

Protams, katru darbu iespējams paveikt lētāk, ekonomējot uz darbaspēku, laiku vai materiāliem, taču, izvēloties lētākās plēves, pastāv liela iespēja, ka rezultāts būs tālu no apmierinoša. Interneta veikalos bieži vien tiek pārdotas "kvalitatīvākās Amerikas plēves", kas, kā beigās izrādās, ir lētas un nederīgas Ķīnas plēves.

Kopšana

Lai produkts kalpotu ilgtermiņā, neradot nepatīkamus pārsteigumus vai problēmas, nepieciešama atbilstoša kopšana. Protams, lai arī kopšana atšķiras no parasto skatlogu tīrīšanas, uzlīmju uzturēšana mēdz atšķirties arī plēvju veidos un tekstūru variācijās, respektīvi – matēta plēve var prasīt atšķirīgu kopšanu nekā atstarojoša līmplēve.

Ir pieejami speciāli līdzekļi uzlīmju kopšanai, taču arī to sastāvi un zīmoli plaši variē. Svarīgas ir arī atbilstošas devas un regularitāte – nedrīkst pārspīlēt, taču bez kopšanas arī neiztikt. Sīkāku informāciju Jums sniegs speciālisti pēc aplīmēšanas darbu pabeigšanas, jo katra situācija ir individuāla, attiecībā gan pēc uzlīmju veidiem un dizaina, gan pēc Jūsu objekta.

Dizains

Skatlogu aplīmēšanas pakalpojumos iespējams izvēlēties visdažādākos dizainus; patiesībā, robežas nemaz nav nospraužamas, jo materiālu tekstūras, krāsas un paveidi ļauj īstenot jebkuru ideju. Ja Jums ir gatavs dizains, izstrādātas skices un pat skaidrība par plēvju veidiem, uzlīmes izgatavošana un uzklāšana būs ātra un viegla.

Savukārt, ja vēl nav skaidrības par konkrētu dizainu, ja skatloga noformējums pagaidām eksistē tikai idejas līmenī, mēs palīdzēsim Jums tikt skaidrībā par katru niansi, kā arī izstrādāsim precīzu dizainu, atbilstoši Jūsu vēlmēm un idejām.

Līmplēvju dizainus iespējams izvēlēties dažādās tekstūrās:

 • Glancēta
 • Matēta
 • Hologrāfiska
 • Metāliska
 • Fluorescējoša
 • Atstarojoša
 • Puscaurspīdīga
 • Variējoša

Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties piemērotāko variantu tieši Jūsu gadījumam un idejai, lai gala rezultāts būtu perfekts pēc ikviena standarta.

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik izmaksā skatlogu aplīmēšana? ▼

Uz šo jautājumu precīzi atbildēt nav iespējams, jo cenas var variēt ļoti plašā rangā, atkarībā no dažādiem apstākļiem un pamata faktoriem. Lai noskaidrotu skatloga aplīmēšanas izmaksas, jāpadomā par šādiem aspektiem:

 • Uzlīmes lielums
 • Plēves veids
 • Dizaina īpatnības
 • Darba laika termiņš
 • Krāsu izvēle utt.

Precīzu cenu Jūsu pasūtījumam varat noskaidrot, sazinoties ar mums un pastāstot par savu ideju un vēlmēm.

Cik ilgi uzlīme kalpos? ▼

Kalpošanas ilgumu nosaka dažādi faktori – ražotāja garantija, darbinieku kompānijas garantija, kā arī, protams, materiāla atbilstība klimatam un atbilstoša produkta kopšana, tādēļ precīzu skaitli noteikt būs grūti. Līmplēvju garantija variē no 2 līdz pat 7 vai vairāk gadiem, taču katra kompānija nodrošina citu garantijas laiku.

Pēc līmplēves uzklāšanas mūsu komanda sniegs detalizētu informāciju par atbilstošu uzlīmes kopšanu, kuru ievērojot, kalpošanas ilgums neliks vilties.

Kā kopt skatlogu pēc aplīmēšanas? ▼

Lai arī specializētos veikalos pieejami dažādi līdzekļi, kas domāti tieši skatlogu kopšanai pēc aplīmēšanas darbiem, jārēķinās, ka kopšanas detaļas var atšķirties atkarībā no plēves tipa un krāsām, kā arī individuālās situācijas īpatnībām. "APLĪMĒŠANA.LV" komanda parūpēsies, lai Jūs saņemtu sīki detalizētu informāciju par nepieciešamo kopšanu un labākajiem līdzekļiem.