Pakalpojumu veidi

Komerctransportu
aplīmēšana

Zīmola reprezentācijas procesa uzturēšanā svarīga ir katra detaļa, sākot no regulāras reklāmas radoša izvietojuma, un beidzot ar ikdienišķiem “sīkumiem”, kas ne vien parādīs uzņēmuma pozitīvo tēlu, bet arī pastāvīgi atgādinās par Jūsu darbību. Viena no detaļām, bez kuras šajā gadījumā iztikt ir praktiski neiespējami, ir komerctransporta atbilstošs noformējums – ne tikai glīta skata pēc, bet arī tādēļ, lai klients spētu Jūs atpazīt.

Zvani +371 29 220 566


KOMERCTRANSPORTU ▼
DIZAINS

Izvēloties komerctransporta noformējumu, reizēm nepietiek tikai ar uzņēmuma logo vai moto uz neitrāla fona; reizēm nepieciešams atrast katrai kompānijai piemērotāko dizaina salikumu, lai gala rezultāts būtu ne tikai informatīvs, bet arī piesaistošs un vizuāli patīkams. Taču noformējums, kas šķiet absolūti ģeniāls kosmētikas kompānijai, visticamāk, nederēs, piemēram, būvniecības firmām.

Svarīga ir ne vien tehnika un praktiskie risinājumi, bet arī radoša spēle ar krāsām, tekstūrām un to salikumiem, lai katram pasūtījumam piešķirtu unikālu, atbilstošu dizainu. Mūsu komanda palīdzēs atrast labākos risinājumus ikviena tipa zīmola prezentācijai, neatkarīgi, vai tā nepieciešama ikdienas darbībai vai īpašiem gadījumiem.

IZVĒLATIES PROFESIONĀĻUS

IProtams, lai gala rezultāts priecētu ilgtermiņā un nesagādātu nepatīkamus pārsteigumus, jāizvēlas sertificēti profesionāļi, kas paveiks darbu ne tikai kvalitatīvi un inovatīvi, bet arī operatīvi, ievērojot Jūsu vēlmes un prasības. “APLĪMĒŠANA.LV” komandā strādā tikai labākie speciālisti; mēs parūpēsimies, lai Jūsu ideja tiktu īstenota ātri un kvalitatīvi.

Privāto auto
aplīmēšana

Privāto auto aplīmēšanas pakalpojumus klienti mēdz izvēlēties visdažādāko iemeslu dēļ, sākot no auto personalizēšanas vēlmes un dizaina “pieslīpēšanas”, un beidzot ar virskārtas atjaunošanas nepieciešamību. Lai arī kāds būtu Jūsu mērķis, “APLĪMĒŠANA.LV” kompānija piedāvā visdažādāko veidu auto aplīmēšanas pakalpojumus: auto uzlīmes, ietīšanu un daļēju aplīmēšanu, kā arī aizsargplēves uzklāšanu.

Zvani +371 29 220 566


PRIVĀTO AUTO ▼
DIZAINS

Bieži vien klienta vēlme aplīmēt savu auto rodas mērķī padarīt savu transportlīdzekli unikālu, atbilstošu tieši sev, savai personībai. Protams, lielā daļā gadījumu klients jau pats zina, ko grib, ir rūpīgi apdomājis dizainu un pat izstrādājis tā skici. Taču atsevišķās situācijās noformējums tiek sniegts tikai idejas līmenī, bez konkrēta dizaina izstrādes, nemaz nerunājot par tādiem aspektiem kā tekstūra vai krāsu nianses. Mūsu komanda Jums palīdzēs novest domu līdz precīzi izstrādātam gala produktam, tādēļ par sākotnēju neskaidrību nav jāuztraucas.

PRIVĀTO AUTO APLĪMĒŠANAS PRIEKŠROCĪBAS

Izvēloties tieši auto aplīmēšanu, Jūs iegūstat vairākas priekšrocības – tikai ar auto aplīmēšanas tehniku iespējams izvēlēties vissīkākās toņu nianses, kā arī tekstūru detaļas. Darbs tiks paveikts salīdzinoši ātri un viegli. Turklāt, aplīmējot auto iespējams to noklāt arī ar caurspīdīgu aizsargplēvi, novēršot sīkus bojājumus, defektus, kā arī pasargājot no nelielu akmeņu vai grunts triecieniem.

IZVĒLATIES PROFESIONĀĻUS

Taču maksimāli kvalitatīvu un operatīvi paveiktu darbu jebkurā nozarē nodrošināt spēs tikai sertificēti profesionāļi ar plašu pieredzi dažādās situācijās. “APLĪMĒŠANA.LV” komandā strādā tikai labākie speciālisti, nodrošinot izcili paveiktu darbu un atvērtu komunikāciju, tādējādi novēršot liekus pārpratumus un neskaidrības.

Paveiktie darbi

Plēves tipi

Auto aplīmēšanā tiek izmantotas visdažādāko tipu plēves. Plēves izvēle ir atkarīga no vairākiem faktoriem, sākot no aplīmēšanas tehnikas un veidiem (ietīšana, daļēja aplīmēšana, uzlīmes u.tml.), un beidzot ar katras kompānijas individuālu izvēli gan pēc izmaksām un gadījuma īpatnības, gan pēc kvalitātes standartiem.

Vinila plēves

Visbiežāk auto aplīmēšanas darbos tiek izmantotas vinila plēves, un tam ir vairāki iemesli. Šis materiāls tiek uzskatīts par vienu no kvalitatīvākajiem un piemērotākajiem aplīmēšanas darbos, gan plašo dizaina iespēju dēļ, gan arī pateicoties aizsardzības funkcijām. Arī plēvju tekstūra var variēt no glancētas līdz pat matētai vai hologrāfiskai.

Plēvju paveidi atšķiras atkarībā no to izmantošanas mērķiem, respektīvi:

 • Uzlīmes taisnām virsmām
 • Plēve viegli liektām virsmām 
 • Pilnas ietīšanas plēve
 • Aizsargplēve

Tāpat arī plēves iespējams iedalīt pēc to dizaina variācijām, piemēram:

 • Krāsa, tās toņi un nianses
 • Tekstūra – glancēta, matēta, metāliska, hologrāfiska utt.
 • Biezums

Plēvju zīmoli

Populārākie, biežāk izmantotie zīmoli ir ORACAL, MACTAC, AVERY un 3M, lai arī tieši 3M plēves izpelnījušās lielāko atzinību. Mūsu kompānija strādā ar M3, AVERY un MACTAC zīmolu ražotajām plēvēm, tādēļ varam garantēt ilgstošu kvalitāti gan dizaina, gan arī praktiskās ekspluatācijas ziņā.

Atsevišķos gadījumos, lielākoties, reklāmas uzklāšanai, kā arī logu grafiku līmēšanai, tiek izmantotas arī polimēra plēves, taču "APLĪMĒŠANA.LV" kompānija izmanto tikai AVERY, MACTAC un M3 zīmolu plēves.

Kopšana

Lai arī kvalitatīva plēve kalpos ilgi, bez atbilstošas kopšanas tās ekspluatācijas termiņš var pamatīgi sarukt. Turklāt, kopšanas procesā ietilpst ne tikai rūpēšanās par transportlīdzekli pēc aplīmēšanas procesa, bet arī atbilstoša virsmas sagatavošana pirms pakalpojuma izmantošanas.

Kā notiek aplīmēšanas process?

 • 1. Ieplānojam auto aplīmēšanas dienu un laiku - parasti pēc apstiprināta dizaina plēves druka aizņem 2 dienas.
 • 2. Nogādājam auto pie mums "Hospitāļu ielā 5a" plkst. 9:00-10:00, vēlams nomazgātu, bet ja nav kur - to izdarīsism mēs.
 • 3. Līmēšanas darbi aizņems vienu dienu.
 • 4. Nākamajā dienā ap no rīta jūs saņemat kvalitatīvi aplīmētu auto.

Ja darbu apjoms nav liels (tikai logo un saukļi uz durvīm) tad process notiek ātrāk (2-3 stundas). Svarīgi aukstajos mēnešos pirmās 12 stundas turēt auto siltumā!

Transportlīdzekļa kopšana pēc aplīmēšanas darbiem

Atšķirīgiem segumiem nepieciešama atšķirīga kopšana, runājot gan par tehniku, gan labākās, atbilstošākās ķīmijas un devu izvēli. Lai arī varētu šķist, ka savādāka kopšana nepieciešama tikai atkarībā no seguma veida (krāsa vai plēve), kopšanas detaļas nedaudz atšķiras arī no plēvju veidiem un tekstūrām. Respektīvi, matētas tekstūras plēve prasīs savādāku kopšanu kā metāliska vai hologrāfiska plēve.

Lai arī internets ir pārpildīts ar vietnēm, kurās sīki skaidrots kopšanas process, uz individuāliem viedokļiem paļauties nevajadzētu. "APLĪMĒŠANA.LV" kompānija Jums sniegs detalizētu informāciju par gala produkta kopšanu, lai dizaina noturība atspoguļotos ne tikai vizuālajā, bet arī praktiskajā lauciņā.

Dizains

Izvēloties auto aplīmēšanas pakalpojumus, iespējams īstenot visdažādākās dizaina idejas, neatkarīgi, vai Jūsu plānos ietilpst auto uzlīmju uzklāšana, daļēja aplīmēšana vai transportlīdzekļa ietīšana. Pateicoties jaunajām tehnoloģijām un kvalitatīvajiem materiāliem, pieejamas neskaitāmas variācijas noformējuma radīšanā.

Krāsa

Strādājot ar kvalitatīvākajām vinila plēvēm, dizaina veidošanā ir pieejama ikviena krāsa un tonis, kā arī dažādas to kombinācijas – sākot jau no pamata krāsu gammas, un beidzot ar ombrē tipa pārejām un dažādiem vizuālajiem efektiem.

Tekstūra

Plēves ir pieejamas neskaitāmās tekstūrās, piešķirot unikālu stilu katra klienta individuālajām vēlmēm. Mēs piedāvājam šāda tipa plēves:

 • Glancētas
 • Matētas
 • Pusmatētas
 • Hologrāfiskas
 • Metāliskas
 • Atstarojošas

Idejas izstrāde

Ja vēl neziniet simtprocentīgi skaidru dizaina paraugu, mēs esam gatavi Jums palīdzēt pilnvērtīga dizaina izstrādē un, protams, realizēšanā. Mūsu komanda parūpēsies, lai Jūs iegūtu savu ideālo dizainu, kombinējot krāsu un tekstūru iespējas, un pievienojot dažādus elementus unikālam gala rezultātam.

Izvēlaties profesionāļus

Izvēloties "APLĪMĒŠANA.LV" kompānijas pakalpojumus, jūs iegūsiet ne tikai unikālu, ilgnoturīgu dizainu Jūsu transportlīdzeklim ar izdevīgiem garantijas noteikumiem, bet arī papildus aizsardzību pret ikdienišķiem defektiem un "laika zobu". Mēs palīdzēsim, sākot jau no pirmajām idejas detaļām, līdz pat gatava dizaina izstrādei un realizēšanai, kā arī parūpēsimies, lai Jūs būtu informēti par kopšanas un ekspluatācijas nosacījumiem.

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik izmaksā auto aplīmēšana? ▼

Auto aplīmēšanas izmaksas ir atkarīgas no vairākiem faktoriem, kuri atšķiras katram individuālajam gadījumam, taču ir daži aspekti, pēc kuriem var vadīties:

 • Aplīmēšanas veids – uzlīmes, daļēja aplīmēšana, ietīšana vai aizsargplēves uzklāšana
 • Pakalpojuma lauciņš – privāto mašīnu vai komerctransporta aplīmēšana
 • Izvēlētais dizains – krāsas, tekstūra, dizaina salikumi u.tml.
 • Aplīmējamā transportlīdzekļa lielums un forma

Cenas tomēr pamatīgi variē, balstoties uz visiem iepriekšminētajiem faktoriem; ja uzlīmju uzklāšana izmaksā vidēji virs 100 eiro, tad pilna ietīšana var maksāt vairāk kā 1000 eiro. Precīzas izmaksas iespējams noskaidrot, sazinoties ar mums un sarunājot konsultāciju.

Cik ilgi līmplēve kalpos? ▼

Līmplēves kalpošanas ilgums ir atkarīgs gan no klimata un atbilstošas kopšanas ievērošanas, gan no plēves veida un kompānijas darba. Kalpošanas ilgums variē, sākot no 3 gadiem, līdz pat 5 un pat 7 gadiem. Lai iegūtu precīzāku skaitli, jāņem vērā gan materiāla ražotāja dotais garantijas laiks, gan uzklājēja piedāvātā garantija.

Protams, šajā gadījumā svarīga ir gan atbilstoša transportlīdzekļa sagatavošana pirms aplīmēšanas, gan rūpīga kopšana pēc tam. Jāņem vērā arī nestandarta gadījumi – piemēram, ja izlemjat pārvākties uz dzīvi krasi atšķirīgā klimatā, līmplēves kalpošanas ilgums arī var krasi mainīties.

Kā kopt auto pēc līmēšanas? ▼

Nav viena pareizā atbilde uz šo jautājumu, jo auto aplīmēšanas procesā var tikt izmantotas dažādas plēves ar dažādām krāsām un tekstūrām. Piemēram, matētu plēvi jākopj savādāk nekā glancētu. Tāpat arī svarīgs faktors ir pakalpojuma veids, respektīvi – cik lielu daļu transportlīdzekļa plānojat aplīmēt, un par kāda tipa transportlīdzekli iet runa. Visas kopšanas detaļas Jums izskaidros mūsu komandas speciālisti.